Przejdź do treści

Pijacki rajd ulicami miasta – Nietrzeźwy kierowca ciężarówki

NIETRZEŹWY KIEROWAŁ CIĘŻARÓWKĄ – PIJACKI RAJD ULICAMI SZCZECINA PRZERWALI POLICJANCI Z „DROGÓWKI”

51 letni mieszkaniec Gryfina odpowie za kierowanie pojazdem ciężarowym pod wpływem alkoholu. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie podczas kontroli drogowej. Badanie trzeźwości wykazało w jego organizmie blisko 1 promil alkoholu. Ale to nie jedyny problem kierowcy.

Patrol funkcjonariuszy ze szczecińskiej „Drogówki” w miniony weekend w godzinach przedpołudniowych, podczas działań „Trzeźwość”, na ulicy ks. Anny zatrzymał do kontroli samochód ciężarowy z naczepą. Już od pierwszego kontaktu od kierowcy wyczuwalna była silna woń alkoholu. 51 latek został przebadany alkomatem. Badanie potwierdziło przypuszczenia funkcjonariuszy co do stanu trzeźwości mieszkańca Gryfina – wykazało blisko 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Podczas kontroli wyszła na jaw jeszcze jedna tajemnica kierowcy – ma on dożywotni zakaz sądowy prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych za wcześniejsze przestępstwa kierowania pojazdami w stanie nietrzeźwości.

Gryfinianin został zatrzymany, jego pojazd przekazany osobie wskazanej, a teraz za swoje niedopuszczalne zachowanie odpowie przed sądem.

ZKS KMP

Świnoujście w sieci - Obserwuj nas w Google News
%d bloggers like this: