Przejdź do treści

Choszczno – PILNIE SZUKAMY DOMU STAŁEGO ‼️‼️

PILNIE SZUKAMY DOMU STAŁEGO ‼️‼️

Tobi zabłądził kiedyś w jednej z małych miejscowości i już nigdy nie odnalazł drogi powrotnej do domu. Często biegał luzem po okolicy, ale zawsze wracał. Gdy odeszła jego pani, reszta rodziny nie zadbała o to, by odnaleźć jej przyjaciela i się nim zająć – tak trafił do schroniska w Choszcznie, gdzie spędził cały długi rok.
Ciężko mu było znieść zimę w bidulu, więc zabraliśmy do domu tymczasowego i mamy ogromną nadzieję, że nie będziemy musieli go tam odwozić z powrotem i że tu, w Szczecinie, stanie się cud i znajdzie nowy Dom.
Dom tymczasowy, w którym przebywa obecnie, jest bardzo awaryjnym rozwiązaniem, bo okazało się, że Tobi nie może mieszkać z kotami. Jest odizolowany, ale taka sytuacja jest bardzo stresująca dla wszystkich.

Tobiś to idealny pies na kolanka, kochany pieszczoch❤️ , on po prostu potrzebuje człowieka jak tlenu. MUSI być tulony i głaskany. Zarzuca te swoje krótkie urocze łapki na kolana i ani myśli się ruszać 🙂
🐾W domu zostaje sam na cały dzień pracy – test zdał na 6stkę z plusem 🙂
🐾Nie załatwia się w domu, nie niszczy, nie płacze, zajmuje się ważniejszymi sprawami – spaniem 😉
🐾Za to, gdy wrócimy do domu – to co się dzieje przy przywitaniu jest nie do opisania – wita nas z taką radością, że czujemy się jak gwiazdy VIP na rozdaniu Oscarow 🤣
🐾Spacer z nim to czysta przyjemność – nie ciągnie, dużo węszy, ładnie wita się z innymi psami.

Ma 7 lat, waży około 10 kilogramów, jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony. Jedno oczko ma przymglone, wg lekarza nie widzi na nie, nie znamy historii tego uszkodzenia.
Bardzo, chcielibyśmy przekazać go jakiejś wspaniałej osobie i nie musieć odstawiać z powrotem do schroniska…

Jeśli chcesz go poznać i pokochać – zadzwoń: 507 516 562