Przejdź do treści

CHOSZCZNO – ZMIANY W WYDZIALE PREWENCJI

Obowiązki na stanowisku Naczelnika Wydziału Prewencji choszczeńskiej komendy przejął nadkom. Jakub Zaręba, który od roku sprawował funkcję Zastępcy Naczelnika Prewencji. Jego zastępcą mianowany został podkom. Paweł Kasiński.

Jakub Zaręba został przyjęty do służby w 1991 roku na stanowisku policjanta Plutonu Patrolowo Interwencyjnego Wydziału Prewencji. W 1994 roku objął stanowisko dzielnicowego, które pełnił do 1996 roku, kiedy został asystentem Sekcji Operacyjno-Dochodzeniowej. W 1998 roku mianowany został na stanowisko specjalisty Wydziału Kryminalnego. W 2006 r. awansował na stanowisko Kierownika Rewiru Dzielnicowych Wydziału Prewencji. W 2008 roku objął stanowisko Oficera Prasowego, które pełnił do 2017 roku, kiedy został mianowany Zastępcą Naczelnika Wydziału Prewencji w Choszcznie i pełnił tę funkcję do końca stycznia br. aby następnie objąć stanowisko Naczelnika Wydziału Prewencji.

Paweł Kasiński został przyjęty do służby w 2009 roku na stanowisku policjanta Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego. W 2012 roku mianowany został na stanowisko policjanta zespołu ds. Prewencji w Posterunku Policji w Krzęcinie. W 2014 roku objął stanowisko asystenta Referatu Dochodzeniowo-Śledczego Wydziału kryminalnego, gdzie pracował do 2016 r., kiedy awansował na stanowisko ds. Skarg i Wniosków, aby następnie objąć stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji.

Awansowanym policjantom życzymy sukcesów w realizacji nowych zadań.

mł. asp. Jakub Pialik