Przejdź do treści

CHOSZCZNO – POŻEGNANIE Z MUNDUREM

POŻEGNANIE Z MUNDUREM

Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Choszcznie odbyło się uroczyste pożegnanie kończącego służbę podkom. Marka Słotwińskiego. Przyszły emeryt otrzymał od szefa choszczeńskich policjantów insp. Ireneusza Winnickiego pamiątkowy ryngraf.

Marek Słotwiński został przyjęty do służby w 1998 roku na stanowisku aplikanta Plutonu Prewencji Kompanii Prewencji Oddziału Prewencji w Szczecinie. W 2000 roku objął stanowisko starszego aplikanta Wydziału Kryminalnego KP Szczecin Dąbie. W 2005 roku przeniesiony został do Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie. W 2011 roku mianowany został na stanowisko kierownika Posterunku Policji w Krzęcinie. W 2014r. awansował na stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji w Choszcznie i pełnił tę funkcję do 2017r., aby następnie objąć stanowisko Naczelnika Wydziału Prewencji które pełnił do końca swojej kariery.

Emeryt otrzymał od szefa choszczeńskich policjantów pamiątkowy ryngraf, a także podziękowania za wspólną służbę i zaangażowanie w zapewnianiu bezpieczeństwa w powiecie choszczeńskim. Na koniec insp. Ireneusz Winnicki życzył mu dalszych sukcesów oraz udanego wypoczynku na emeryturze.

mł. asp. Jakub Pialik