Przejdź do treści

CHOSZCZNO – POLICJANCI USTALILI SPRAWCĘ SZEREGU WYKROCZEŃ

POLICJANCI USTALILI SPRAWCĘ SZEREGU WYKROCZEŃ

POLICJANCI USTALILI SPRAWCĘ SZEREGU WYKROCZEŃ Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie przyjęli zawiadomienie o szeregu wykroczeń w ruchu drogowym, które w grudniu 2018 roku popełnił kierujący zielonym oplem. Niestety z uzyskanego materiału video, nie było możliwości odczytania numeru rejestracyjnego pojazdu. Zaangażowanie policjantów prowadzących czynności w sprawach o wykroczenia, doprowadziło do ustalenia sprawcy, a następnie przedstawienia mu zarzutów popełnienia wykroczeń drogowych. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów i dobrowolnie poddał się karze. mł. asp. Jakub Pialik

Posted by Policja Choszczno on Friday, January 18, 2019

POLICJANCI USTALILI SPRAWCĘ SZEREGU WYKROCZEŃ

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie przyjęli zawiadomienie o szeregu wykroczeń w ruchu drogowym, które w grudniu 2018 roku popełnił kierujący zielonym oplem. Niestety z uzyskanego materiału video, nie było możliwości odczytania numeru rejestracyjnego pojazdu.

Zaangażowanie policjantów prowadzących czynności w sprawach o wykroczenia, doprowadziło do ustalenia sprawcy, a następnie przedstawienia mu zarzutów popełnienia wykroczeń drogowych. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów i dobrowolnie poddał się karze.

mł. asp. Jakub Pialik