Przejdź do treści

#Choszczno – Adaś – cudownie psisko o urodzie i charakterze labradora od 7 lat tkwi w schronisku.

Adaś – cudownie psisko o urodzie i charakterze labradora od 7 lat tkwi w schronisku.
Pokazujemy go ponownie i będziemy ogłaszać do skutku, aż w końcu ten wyjątkowy Ktoś go dostrzeże i pokocha…i zabierze do domu:)

Adaś w schronisku mieszka już stanowczo za długo. Zamknięty w boksie zupełnie nie radzi sobie z nudą i brakiem zajęć, bodźców i kontaktu z ludźmi. Kolejne psie istnienie, które ma w sobie tyle nierozładowanej energii, zamkniętej na kilku metrach kwadratowych. Jest to jeden z tych psów, dla których dopiero adopcja będzie kolejnym elementem terapii. W schronisku, przy tej częstotliwości spacerów, nie sposób mu pomóc.
Adaś potrzebuje domu i odpowiedzialnej osoby, która zainwestuje swój czas w regularne spacery i pracę nad jego emocjami. W zamian otrzyma coś wspaniałego, co można zyskać tylko ratując psa ze schroniska – jego miłość i wdzięczność.

Przez kraty swojego boksu widzi drogę, którą raz w tygodniu maszeruje z nami na spacery szczęśliwy.
Jego szczęście trwa niestety tylko chwilę, bo na swoją kolej czeka reszta psów, a on mógłby spacerować bez końca. Gdy robimy postój – kładzie się na pleckach i oczekuje głaskania po brzuchu ? Nie zmarnuje żadnej ofiarowanej mu przez nas minuty uwagi. Czeka na to cały tydzień, a przecież powinien mieć to na co dzień…

Adaś uwielbia pluszowe zabawki. Uwielbia też jeść, co niestety przy braku ruchu okazało się dla niego zgubne, bo w schronisku potroił swoją wagę.
Jeśli możesz dać szansę Adasiowi – nie zwlekaj, zadzwoń i umów się na spacer zapoznawczy. My obiecujemy podpowiedzieć jak dalej pracować z tym niesamowitym psem. Ponad to po adopcji Adasia szkoła Psim Nosem zapewnia 4 darmowe konsultacje (pozostaje tylko zwrot kosztów dojazdu lub dopasowanie się do lokalizacji organizowanych zajęć) ! < 3 ?

Kontakt w sprawie adopcji: 516 490 165

%d bloggers like this: