Przejdź do treści

SZCZECIN – Polska – Belgia: coraz mniej biletów!

Polska – Belgia: coraz mniej biletów!

Fani siatkówki, którzy nie mają jeszcze biletów, a chcieliby zobaczyć w akcji naszą reprezentację muszą się spieszyć. Na spotkanie zaplanowane 5 września br. (środa) zostało tylko niespełna 200 wejściówek. Łatwiej na trybuny będzie dostać się 4 września br. (wtorek).

Właśnie wtedy odbędzie się dodatkowy mecz Polska – Belgia. Decyzja w tej sprawie zapadła w połowie lipca, m.in.: z tego powodu w sprzedaży na to spotkanie jest jeszcze ok. 2000 biletów.

Wśród nich znajdują się wejściówki specjalne, ponieważ po raz pierwszy uruchomiona została specjalna kategoria biletów, tzw. Meet&Greet.

Bilety Meet&Greet to gwarancja rezerwacji najatrakcyjniejszych miejsc w hali oraz udział w spotkaniu z reprezentantami, które odbędzie się po meczu. Podczas specjalnej sesji będzie możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia, zebrania autografów oraz krótkiej rozmowy kadrowiczami.

Bilety oraz szczegółowe informacje dotyczące Meet&Greet znajdują się pod linkiem: https://sklep.ebilet.pl/3096224743817312

Mecze towarzyskie organizowane 4 i 5 września 2018 r. w Netto Arenie, będą ostatnią okazją do dopingowania biało-czerwonych przed ich wyjazdem na Mistrzostwa Świata.

Centrum Informacji Miasta

Urząd Miasta Szczecin