Przejdź do treści

Choszczno – GMINNE ZAWODY OSP 2018

GMINNE ZAWODY OSP 2018

GMINNE ZAWODY OSP 2018 Wczoraj na placu Witosa o tytuł mistrza gminy w sztafetach i ćwiczeniach bojowych walczyły drużyny młodzieżowe, kobiece i męskie. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie zabezpieczali przejazd wozów strażackich ulicami miasta w związku z rozgrywanymi Gminnymi Zawodami Sportowo – Pożarniczymi OSP. Zawody połączone były z wieloma atrakcjami dla najmłodszych z okazji dnia dziecka. Oprócz dmuchańców i trampoliny, każde dziecko miało możliwość wsiąść do policyjnego radiowozu i przez chwilę poczuć się jak prawdziwy policjant.

Publiée par Policja Choszczno sur samedi 2 juin 2018

GMINNE ZAWODY OSP 2018

Wczoraj na placu Witosa o tytuł mistrza gminy w sztafetach i ćwiczeniach bojowych walczyły drużyny młodzieżowe, kobiece i męskie.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie zabezpieczali przejazd wozów strażackich ulicami miasta w związku z rozgrywanymi Gminnymi Zawodami Sportowo – Pożarniczymi OSP.

Zawody połączone były z wieloma atrakcjami dla najmłodszych z okazji dnia dziecka. Oprócz dmuchańców i trampoliny, każde dziecko miało możliwość wsiąść do policyjnego radiowozu i przez chwilę poczuć się jak prawdziwy policjant.