Choszczno – ZAKOŃCZYŁ JAZDĘ NA DRZEWIE

0
5

ZAKOŃCZYŁ JAZDĘ NA DRZEWIE

ZAKOŃCZYŁ JAZDĘ NA DRZEWIE Dzisiaj około godziny 7, między Choszcznem a Piasecznikiem doszło do zdarzenia drogowego. Jak ustalili policjanci, 49-latek kierujący Oplem Vectrą, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. 43-letni pasażer Opla został przewieziony do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący był trzeźwy.

Publié par Policja Choszczno sur jeudi 22 mars 2018

Dzisiaj około godziny 7, między Choszcznem a Piasecznikiem doszło do zdarzenia drogowego. Jak ustalili policjanci, 49-latek kierujący Oplem Vectrą, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. 43-letni pasażer Opla został przewieziony do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący był trzeźwy.

Poprzedni artykułPOLICJA – ĆWICZENIA ANTYTERRORYSTÓW
Następny artykułStop BEZMYŚLNEJ ADOPCJI
Daniel SZYSZ
Administrator portalu Choszczno w sieci Twoje pierwsze źródło informacji o mieście, regionie itd... www.eswinoujscie.pl Daniel Szysz fotograf, dziennikarz i wydawca portalu "Świnoujście w sieci". Prowadzę lokalny portal informacyjny, który dostarcza wiadomości z regionu Świnoujścia. Oprócz swojej pracy zawodowej. Jestem także mężem, ojcem i dziadkiem. Jako fotograf i dziennikarz, zajmuje się dokumentowaniem lokalnych wydarzeń, tworzeniem reportaży i artykułów, które mają na celu informowanie mieszkańców Świnoujścia o ważnych kwestiach i wydarzeniach w ich społeczności. Moja praca może obejmować szeroki zakres tematów, od lokalnych polityki i ekonomii po kulturę i wydarzenia społeczne. Portal " Choszczno w sieci" jest ważnym źródłem informacji dla lokalnej społeczności, Prowadzę portal internetowy KtoMozeNadMorze.pl i Travel-Foto.com i Świnoujście w sieci ewinoujscie.pl