Przejdź do treści

Choszczno – Policjanci zabezpieczali wizytę Prezydenta RP

Policjanci zabezpieczali wizytę Prezydenta RP

Policjanci zabezpieczali wizytę Prezydenta RP Wczoraj Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda spotkał się z mieszkańcami Choszczna. Policjanci dołożyli wszelkich starań, aby ta wizyta na mogła przebiec spokojnie i bez zakłóceń. Nad bezpieczeństwem uczestników wczorajszego spotkania czuwali funkcjonariusze m.in. prewencji i ruchu drogowego. Zabezpieczali oni trasy przejazdu kolumny prezydenckiej, jak również dbali o płynność ruchu na drogach. Zwracali uwagę na pieszych oraz troszczyli się o ich bezpieczeństwo. Dzięki wcześniejszym odpowiednim przygotowaniom oraz pracy stróżów prawa w trakcie trwania spotkania, jak również po jego zakończeniu, nie odnotowano przypadków zakłócania ładu i porządku publicznego.

Publié par Policja Choszczno sur mardi 20 mars 2018

Policjanci zabezpieczali wizytę Prezydenta RP

Wczoraj Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda spotkał się z mieszkańcami Choszczna. Policjanci dołożyli wszelkich starań, aby ta wizyta na mogła przebiec spokojnie i bez zakłóceń.

Nad bezpieczeństwem uczestników wczorajszego spotkania czuwali funkcjonariusze m.in. prewencji i ruchu drogowego. Zabezpieczali oni trasy przejazdu kolumny prezydenckiej, jak również dbali o płynność ruchu na drogach. Zwracali uwagę na pieszych oraz troszczyli się o ich bezpieczeństwo. Dzięki wcześniejszym odpowiednim przygotowaniom oraz pracy stróżów prawa w trakcie trwania spotkania, jak również po jego zakończeniu, nie odnotowano przypadków zakłócania ładu i porządku publicznego.