Przejdź do treści

Szczecin – Można sprzedawać lub wymieniać ubrania, książki, płyty

Już najbliższą sobotę w Obiekcie Kreatywnym przy ulicy Jadwigi 2/2 odbędzie się otwarte wydarzenie „Psoty i Gałgaństwa”. Spotkanie potrwa od 12 do 17. Nie obowiązują żadne zapisy, każdy może przyjść w roli gościa lub sprzedawcy.

Za aranżację stoisk (w środku lokalu lub na zewnątrz) odpowiadają sami sprzedający.

Organizatorzy w miarę możliwości użyczą krzeseł i drewnianych skrzynek.

Warto pojawić się nieco wcześniej – ok. 11 by zająć miejsce i upiększyć stanowisko.

Podczas „Psot i Gałgaństw” będzie można zaopatrzyć się nie tylko w niepowtarzalne ubrania, książki, płyty, rękodzieło i wszelkie ciekawe drobiazgi. (Podobno mają pojawić się ekipy z pysznymi wypiekami.)

Lecz także wesprzeć dwie AKCJE CHARYTATYWNE

zbiórkę rzeczy niezbędnych czworonogom na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach (koce, karma)

zbiórkę ubrań i tekstyliów, które potrzebne są do zrealizowania drugiej edycji fash’n’actu, czyli pokazu mody zorganizowanego przez młodzież i Interact Szczecin International. W tym roku zbieramy dla Gabrysi, która jest chora na ostrą białaczkę szpikową.

Wszystkie ubrania, firanki, prześcieradła, obrusy, dodatki takie jak biżuteria czy czapki (które są w całkiem dobrym stanie/dodatki nie oznaczają bielizny) można przynosić do obiektu kreatywnego Jadwigii 2/2 już w najbliższą sobotę i wesprzeć tegoroczną akcję.

Wydarzenie jest zorganizowane przez Stowarzyszenie twórców i Producentów Sztuki prowadzące Obiekt Kreatywny JADWIGI 2, KluboKawiarnię Społeczną „ŚRÓDMIEŚCIE” oraz jest częścią długofalowego projektu działań rewitalizujących przy alei Wojska Polskiego i okolic. Szczegółowe informacje dostępne na Facebookowej stronie Tu Centrum.Szczecin

Współpraca STBS