Przejdź do treści

Choszczno – BEZPIECZNI W SIECI

BEZPIECZNI W SIECI

BEZPIECZNI W SIECI sierż. szt. Jakub Pialik z Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie spotkał się z uczniami i ich rodzicami w Szkole Podstawowej w Łasku. Wczoraj w Szkole Podstawowej w Łasku, sierż. szt. Jakub Pialik przeprowadził z dziećmi i rodzicami zajęcia profilaktyczne na temat zagrożeń w internecie. Omówione zostały pojęcia związane z cyberprzemocą i cyberprzestępczością. Dzieci dowiedziały się w jaki sposób należy bezpiecznie korzystać z sieci. W trakcie spotkania uczniowie otrzymali cenne wskazówki do kogo zwrócić się o pomoc i gdzie szukać wsparcia w przypadku problemów związanych z cyberprzemocą.

Publié par Policja Choszczno sur vendredi 2 mars 2018

BEZPIECZNI W SIECI

sierż. szt. Jakub Pialik z Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie spotkał się z uczniami i ich rodzicami w Szkole Podstawowej w Łasku.

Wczoraj w Szkole Podstawowej w Łasku, sierż. szt. Jakub Pialik przeprowadził z dziećmi i rodzicami zajęcia profilaktyczne na temat zagrożeń w internecie. Omówione zostały pojęcia związane z cyberprzemocą i cyberprzestępczością. Dzieci dowiedziały się w jaki sposób należy bezpiecznie korzystać z sieci.

W trakcie spotkania uczniowie otrzymali cenne wskazówki do kogo zwrócić się o pomoc i gdzie szukać wsparcia w przypadku problemów związanych z cyberprzemocą.