Choszczno – POŻAR W KORYTOWIE

0
2

W dniu 03.02.2018r. około godziny 18:00 dyżurny operacyjny otrzymał zgłoszenie o palącym się pustostanie przy ulicy Joannitów w Korytowie.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia strażacy zastali płonącą altanę, która była objęta ogniem. Do pożaru zostały zadysponowane dwa zastępy z JRG Choszczno oraz jeden zastęp z KSRG Kołki. Dowódca akcji otrzymał informację od mieszkańców, że może znajdować się tam bezdomny w związku, z czym cały obiekt musiał być przeszukany. Poszukiwany został odnaleziony przez Policję w pobliskim sklepie. Około godziny 17:20 dwa zastępy z KSRG Bierzwnik zostały zadysponowane do pożaru suszarni w miejscowości Urszulanki gmina Dobiegniew na prośbę WSKR Gorzów Wlkp.

Poprzedni artykułRusza nabór na komisarzy wyborczych
Następny artykułZachodniopomorskie – Oblodzenie
Daniel SZYSZ
Administrator portalu Choszczno w sieci Twoje pierwsze źródło informacji o mieście, regionie itd... www.eswinoujscie.pl Daniel Szysz fotograf, dziennikarz i wydawca portalu "Świnoujście w sieci". Prowadzę lokalny portal informacyjny, który dostarcza wiadomości z regionu Świnoujścia. Oprócz swojej pracy zawodowej. Jestem także mężem, ojcem i dziadkiem. Jako fotograf i dziennikarz, zajmuje się dokumentowaniem lokalnych wydarzeń, tworzeniem reportaży i artykułów, które mają na celu informowanie mieszkańców Świnoujścia o ważnych kwestiach i wydarzeniach w ich społeczności. Moja praca może obejmować szeroki zakres tematów, od lokalnych polityki i ekonomii po kulturę i wydarzenia społeczne. Portal " Choszczno w sieci" jest ważnym źródłem informacji dla lokalnej społeczności, Prowadzę portal internetowy KtoMozeNadMorze.pl i Travel-Foto.com i Świnoujście w sieci ewinoujscie.pl