Przejdź do treści

Policja – POSZŁO O E-PAPIEROSA. DWAJ NIELETNI ZATRZYMANI

Gryfińscy policjanci zatrzymali dwóch nieletnich, którzy dokonali rozboju na swoim rówieśniku . Chłopcy zabrali pokrzywdzonemu e- papierosa, wcześniej używając wobec niego siły. Zostali przesłuchani a sprawa trafi niebawem do Sądu Rodzinnego i Nieletnich

Nieletni mieszkaniec Gryfina wracając do domu po godzinie 18, został zaczepiony przez dwóch rówieśników, którzy popychając i szarpiąc przewrócili go na chodnik.

Następnie z kieszeni kurtki zabrali e-papierosa należącego do pokrzywdzonego i oddalili się. Chłopiec wraz z opiekunem zgłosił powyższy fakt na gryfińskiej komendzie Policji.

Funkcjonariusze natychmiast zajęli się tą sprawą i już po chwili zatrzymali dwóch nieletnich sprawców, którzy mogli dokonać tego czynu. Zostali oni doprowadzeni do jednostki w Gryfinie, gdzie w obecności rodziców przeprowadzono z nimi czynności procesowe, zostali przesłuchani w charakterze nieletnich sprawców czynów karalnych.

Mundurowi przy jednym z chłopców znaleźli e-papierosa, pochodzącego z rozboju. Nastolatkowie złożyli wyjaśnienia i przyznali się do zarzucanego czynu. Teraz o dalszym losie nastolatków zadecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich.

st. post. Konrad Szeles