Przejdź do treści

Policja – Zachodniopomorskie -POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW ZDARZENIA

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo- Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Szczecin-Śródmieście prowadzą postępowanie w sprawie obrażenia uczuć religijnych.

Zdarzenie to miało miejsce 19 stycznia 2018 r ok godz. 10:06 na terenie parafii Świętego Józefa przy ul. Połabskiej w Szczecinie, gdzie sprawca publicznie znieważył przedmiot czci religijnej oraz uszkodził tablicę ogłoszeń. Kamery monitoringu zarejestrowały tego mężczyznę.

Policjanci proszą o kontakt osoby, które posiadają jakąkolwiek informacje o sprawcy przestępstwa Jest to mężczyzna w wieku około 25 lat, 175 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała. W chwili zdarzenia ubrany był ciemną kurtkę z kołnierzem, beżowe spodnie, czapkę koloru siwego, buty sportowe koloru ciemnego.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia proszone są o zgłoszenie się do Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego KMP w Szczecinie przy ul. Papieża Jana Pawła II 37 p.208 ( budynek KP Szczecin Niebuszewo) lub kontakt telefoniczny z funkcjonariuszem prowadzącym postępowanie tel. 91-82 13 565 lub 91-82-13 -570.

Informację można przekazywać również anonimowo.

KMP Szczecin/AG