Przejdź do treści

POLICJA – ZATRZYMANI ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

Podziel się na Facebooku

Tweet (Ćwierkaj) na Twitterze

Szczecineccy kryminalni nie ustają w walce z przestępczością narkotykową. Funkcjonariusze podczas dwudniowych działań zatrzymali na terenie Szczecinka czterech mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki w postaci marihuany i amfetaminy.

Zabezpieczono łącznie prawie 100 gramów środków odurzających.

Intensywne działania policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej pozwoliły na zatrzymanie czterech mężczyzn w wieku od 22 do 34 lat.
Do zatrzymania podejrzanych doszło w minionym tygodniu na terenie Szczecinka.

Kryminalni dzięki dwudniowej wzmożonej pracy operacyjnej ustalili, że mężczyźni mogą posiadać przy sobie substancje zakazane. Ten fakt się potwierdził w trakcie ich legitymowania. Policjanci znaleźli przy nich amfetaminę i marihuanę.

Osoby zatrzymano i doprowadzono do Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku. Przeprowadzone czynności przez technika kryminalistyki wykazały, że zabezpieczone substancje to prawie 60 gramów amfetaminy oraz blisko 40 gramów marihuany.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi im kara pozbawienia wolności do lat 3.

sierż. Ewa Żaglewska/AG