Przejdź do treści

Choszczno – Biorąc psa ze schroniska na spacer myślimy „zrobię mu przyjemność – będzie się cieszył”

Podziel się na Facebooku

Tweet (Ćwierkaj) na Twitterze

Biorąc psa ze schroniska na spacer myślimy „zrobię mu przyjemność – będzie się cieszył” – tak właśnie pomyślałam gdy zobaczyłam tego przystojniaka.

Niestety AGAT miał na ten temat swoje zdanie i mimo prób przekupstwa smakołykami i pieszczot nie udało mi się z nim pospacerować.

AGAT panicznie bał się wyjść z wybiegu – odpuściłam, nie chciałam narażać go na stres.. przecież nie o to w tym chodzi.

Nasza praca polega na naprawianiu tego co zepsuł nieodpowiedzialny człowiek! Naszym celem jest pokazać im, że człowiek to też dobro! Jednak nie poddałam się, próbowałam dalej i… UDAŁO SIĘ – poszedł ze mną, chociaż na początku bał się, był niepewny, i nerwowo obserwował to co dzieje się w zasięgu wzroku.

Pozwolił się jednak przekonać, poprawił postawę i dumnie spacerował ze mną na smyczy ? był mega szczęśliwy ?

<3 AGAT jest psem bardzo energicznym, radosnym. Pomimo tego, że troszeczkę obawia się otaczającego go świata i człowieka domaga się kontaktu z ludźmi. To średniej wielkości piesek o niecodziennym umaszczeniu i śmiesznym kudłatym ogonku (mix amstafa z borderem?) jest jedyny w swoim rodzaju 🙂 Na spacerze idzie przodem ale nie ciągnie. AGAT czeka na dom w schronisku w CHOSZCZNIE Wykastrowany, zaszczepiony, posiada czip SCHRONISKO W CHOSZCZNIE CZYNNE DLA ODWIEDZAJĄCYCH: poniedziałek-piątek w godzinach 12.30 -16, sobota-niedziela w godzinach 12.30 -16 telefon kontaktowy 503 020 184 (Kinga) Choszczno to tylko: 80 km od Szczecina, 40 km od Stargardu, 43 km od Pyrzyc, 60 km od Myśliborza, Jeśli nie możesz adoptować – udostępnij, proszę.