Przejdź do treści

Zachodniopomorskie – PIERWSZY RADIOWÓZ BMW JUŻ W NASZYM REGIONIE – UWAGA PIRACI DROGOWI

Podziel się na Facebooku

Tweet (Ćwierkaj) na Twitterze

Nieoznakowany radiowóz BMW z wideorejestratorem trafił do zachodniopomorskiego garnizonu. Dziś jednostka policji w Wałczu jako pierwsza otrzymała nowoczesne BMW serii 3. W najbliższych dniach samochód wyjedzie do służby aby zadbać o poprawę bezpieczeństwa zwłaszcza na drogach krajowych przebiegających przez powiat wałecki.

Zachodniopomorska policja otrzyma w sumie sześć nowoczesnych nieoznakowanych radiowozów BMW serii 3. Każdy z nich wyposażony jest w wideo- rejestrator. Samochody te będą wykorzystywane w służbie przez funkcjonariuszy drogówki.

Najnowocześniejszy sprzęt ma przyczynić się do jeszcze większej poprawy bezpieczeństwa na drogach naszego województwa. Szybkie BMW o mocy silnika 251 KM z napędem 4×4, będą skuteczne w walce z drogowymi „piratami” i zdecydowanie ostudzą ich poczynania.

Kolejny radiowóz tej marki zostanie niedługo przekazany stargardzkim stróżom prawa.

Oprócz BMW policjanci z Wałcza otrzymali również oznakowany pojazd KIA Ceed.

Oba auta zostały zakupione ze środków Komendy Głównej Policji i będą służyć wałeckim policjantom z Referatu Ruchu Drogowego.

Dzisiaj również odbyła się narada roczna, podczas której omówiono stan bezpieczeństwa na terenie powiatu wałeckiego za rok 2017.

W spotkaniu uczestniczył Wicewojewoda Zachodniopomorski Marek Subocz , Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie insp. Jacek Cegieła, kadra kierownicza i policjanci powiatu wałeckiego.

Wkrótce do naszego garnizonu sukcesywnie będą trafiać kolejne nieoznakowane radiowozy BMW .

Zespól Prasowy / IK
Policja